Hakkımızda


Argede Bilişim Teknolojileri kurulduğu günden bugüne edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile yazılım alanında Türkiye'nin dünyaya açılan pencerelerinden biri olabilmek için aralıksız çalışmaktadır.

Argede Bilişim Teknolojileri bünyesindeki uzman kadrosuyla birlikte web ortamında kullanılmak üzere sektörde öne çıkan özel projelerin hazırlanması, kurumsal web sayfaların oluşturulması, projelerin IOS, Android, Windows Mobile platformları baz alınarak mobil ortama aktarılması, firmaların özel projelerinin Windows ve Linux işletim sistemleri üzerinde barındırılması, web yazılımlarının ve sosyal medya hesaplarının yönetilmesi, 3D kurumsal multimedya çalışmalarının yapılması, dijital reklamların hazırlanması yönetilmesi ve raporlanması gibi bir çok hizmeti profesyonel olarak müşterilerine sunmaktadır.

Misyon ve Vizyon


Argede Bilişim Teknolojileri "Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim" mottosuyla ortaya çıktı. Argede'nin bireyleri olarak bizler bu temeldeki bir yaklaşımla hareket ederek hizmet alan tüm müşterilerimizin maksimum derecede memnuniyetini misyon edindik.

Yazılım teknolojilerindeki sürekli ilerleyişi gözlemleyerek müşterilerimizi her zaman en yeni teknolojilerle buluşturma isteğimiz dolayısıyla kendi içimizde sürekli eğitim süreçleri oluşturduk. Genç, dinamik ve tecrübeli ekibimizle birlikte "En yeni teknolojilerle uluslararası bazda en başarılı projelere imza atmak" vizyonunu temel alarak bitmeyecek bir yola cesaretle koyulduk.

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Politikası


TS EN ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemin ana teması; Argede Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. Yazılım Hizmetlerinde; insan, alt yapı, yazılım, donanım, müşteri bilgileri, kuruluş bilgileri, üçüncü şahıslara ait bilgiler ve finansal kaynaklar içerisinde bilgi güvenliği yönetiminin sağlandığını göstermek, risk yönetimini güvence altına almak, bilgi güvenliği yönetimi süreç performansını ölçmek ve bilgi güvenliği ile ilgili konularda üçüncü taraflarla olan ilişkilerin düzenlenmesini sağlamaktır.

Bu doğrultuda BGYS Politikamızın amacı;

Sunum İsteyin
Sunum İsteyin

Aklınızdaki projeyle ilgili sunum isteyin ve ne yapacağınıza daha kolay karar verin.

Sunum İsteyin

Destek Talebi
Destek Talebi

Ürünlerimizle ile alakalı bilgi ve teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Oturum Aç

Staj ve Kariyer
Staj ve Kariyer

Çeşitli departmanlardaki ihtiyaçlarımız için başvurun, siz de ekibimizden biri olun.

Dosya Yükleyin