Argede Ankara Şubesi’ni Açtı

Müşterilerimizin bildirimlerini büyük hassasiyetle inceliyoruz. Bu bağlamda yapılan geri dönüşlere yanıt vererek yeni bir adım daha atmanın heyecanını yaşıyoruz. Müşterilerimizle sürekli etkileşim halinde bulunma prensibiyle Ankara şubesini açarak dinamik ekibimizle birlikte başkent ve çevresine hizmetlerimizi yerinde sunabileceğiz.


Milli yazılım ve ihracat hedefiyle…

Yazılım konusunda ülkemizin dışa bağımlılığının azaltılması ve ülkemizin, şirketimizin temel hedeflerinden olan yurtdışına yazılım ihraç edilmesi noktasında önemli projeler, önemli işbirlikleri yaptık. Bugün Amerika ve Tayvan’ın dünyaca ünlü firmaları için Ar-Ge merkezimizde birçok yazılım geliştirdik, geliştirmeyi sürdürüyoruz.


Verimli yılların ardından;

Müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesinin ve yazılım güvenliğinin belgelenmesi konusunda zorlu belgelendirme süreçlerinden geçti. Bu noktada Bilgi Güvenliği Yönetimi Sistemi standartı olan ISO 27001 kalite belgesini alan şirketimiz kısa süre sonra TSE SPICE gibi yazılım süreçlerini de içeren bir kalite belgesinde de kendini ispat ederek Türkiye’de bu sertifikaya sahip sayılı firmalardan biri olacaktır.

Sunum İsteyin
Sunum İsteyin

Aklınızdaki projeyle ilgili sunum isteyin ve ne yapacağınıza daha kolay karar verin.

Sunum İsteyin

Destek Talebi
Destek Talebi

Ürünlerimizle ile alakalı bilgi ve teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Oturum Aç

Staj ve Kariyer
Staj ve Kariyer

Çeşitli departmanlardaki ihtiyaçlarımız için başvurun, siz de ekibimizden biri olun.

Dosya Yükleyin