Sosyal Medya Yönetimi

İnternet, milenyum sonrasında öyle bir yayılma sürecine girmiştir ki çok kısa süre içerisinde çok ciddi kitleleri içerisinde barındırabilir bir konuma gelmiştir. Bugün dünya nüfusunun yaklaşık üçte biri internet ağı içerisinde kendine ait bir alana sahiptir. Özellikle bu ivmenin en tepe noktaya erişmesindeki temel faktör internetin uygun tarifelerle cep telefonlarına kadar gelebilmiş olmasıdır.

Ülkemizdeki her 10 hanenin 7'sinde internet erişiminin bulunduğu göz önüne alınırsa devasa bir kitleyle karşı karşıya olduğumuzu görebiliriz. Yine ülkemizde internette bireylerin en çok vakit geçirdikleri alanın sosyal medya olduğu bilgisi yapılan araştırmalarla gözler önüne serilmiştir.

Günümüzde geniş kitlelere hitap etmenin önemli yolu sosyal medyanın kişiler ve firmalarca doğru yöntemlerle aktif bir şekilde kullanılmasıdır. Bu anlamda klasik iletişimin dışında yeni dünyanın yeni iletişim araçlarına yeni bir dille yaklaşıp yoğunlaşarak marka bilinirliği, müşteri memnuniyeti, ürün geri dönüşleri ve kurumsallık gibi başlıkların doğru yönetilmesiyle ciddi geri dönüşler yakalanabilmektedir.

Argede Bilişim Teknolojileri sosyal medya hesaplarının yönetimi konusunda uzman kadrosuyla birlikte kişiler ve firmalara bağlı bulundukları sektörü, hitap ettikleri kitleleri analiz ederek yönelmeleri gereken mecralar konusunda rehberlik ederek sosyal medya yönetimi konusunda müşterilerine profesyonel destek hizmeti vermektedir.

Siz de sosyal medyada başarıyla var olmak, iyi bir imaj oluşturmak yada imaj tazelemek, başarıyla takipçilerinize ulaşmak yada yeni takipçiler edinmek istiyorsanız ekibimizle birlikte keyifli bir sohbet için sizi kahve içmeye bekliyoruz.

Sunum İsteyin
Sunum İsteyin

Aklınızdaki projeyle ilgili sunum isteyin ve ne yapacağınıza daha kolay karar verin.

Sunum İsteyin

Destek Talebi
Destek Talebi

Ürünlerimizle ile alakalı bilgi ve teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Oturum Aç

Staj ve Kariyer
Staj ve Kariyer

Çeşitli departmanlardaki ihtiyaçlarımız için başvurun, siz de ekibimizden biri olun.

Dosya Yükleyin